top of page

Looperang

Apvienojot GIF Studio ar zaļo ekrānu, mēs iegūstam plašāku vizuālo iespēju klāstu. Turklāt mēs apvienojām Loop un Boomerang efektus, lai izveidotu nevainojamus GIF, kurus var kādu laiku aplūkot. Ja jums ir vairāki dizaini, kurus vēlaties izveidot, mēs varam tos ievietot skārienekrānā kā izvēles opcijas.

Žurnāls Looperang
Novietojiet viesus uz žurnāla vāka, izmantojot šo Looperang iespēju. Varat pielāgot visu — no žurnāla fona un nosaukuma līdz apakšvirsrakstiem un dažiem īpašiem piedāvājumiem.
Loooperang Classic
Novietojiet savus viesus džungļu vai elpu aizraujošas panorāmas priekšā, patiesībā nav nekādu ierobežojumu. No visām KASTEKUST atrakcijām šī varētu būt tā, kas piedāvā visvairāk vizuālo iespēju.
Looperang balva
Ja ir iemesls svinēt, ir jābūt iemeslam to pagodināt ar balvu. Atlasiet nepieciešamos virsrakstus un fonus, lai viesi būtu uzmanības centrā
Looperag transportlīdzeklis
Pasākuma ietvaros ir grūti vadīt laivu vai lidmašīnu, taču šī Looperang iespēja var palīdzēt. Jūs varat sēdēt greznā kabrioletā vai atrasties traktorā labības laukā.
Looperang Telerport
Ja jums būs jāatrodas divas reizes vienlaikus, teleports jūs nogādās.
Looperang Starshoot
Laiks tas ir debesīs vai uz sarkanā paklāja - zvaigznes vienmēr spīd spoži. Izmantojot šo Looperang iespēju, mēs dizainā varam integrēt māksliniekus/sportistus vai jebkuru citu nozīmīgu personu un ļaut viesiem GIF līdzi pat tad, ja viņi nav klāt.
Parādīt detaļas
  • Līdz 300 izdrukām included in price;_d04a07d8-9c9-6c171-43d-06cd

  • Pielāgoti dizaini priekš custom ideas!_d04a07d8-9cd1-333d-6c8b1_393d-28b

  • Patērētāju izvēle:_cc781905-5cf58d_optional

bottom of page